راهنمای نصب توالت فرنگی

راهنمای نصب توالت فرنگی
1-محصول را از کارتن بیرون بیاورید و از سالم بودن آن مطمئن شوید.
2-توصیه میشود قبل از نصب توالت فرنگی لوله فاضلاب را آب بندی نمایید.
3-اطمینان حاصل نمایید که سیفون در مسیر لوله فاضلاب توالت فرنگی نصب نشده باشد.
(از نصب توالت فرنگی در محل هایی که قبلا توالت های زمینی نصب بوده خودداری نمایید،در صورت لزوم حتما سیفون را از لوله فاضلاب خارج نمایید.)
4-توالت فرنگی را در محل مورد نظر قرار داده و نسبت به آب بندی بودن آن هنگام نصب مطمئن شوید.
5-برای توالت فرنگی در طبقه همکف ،از پیچ اتصال به زمین استفاده شود و در طبقات بالا،به دلیل حفظ سطح آب بندی و جلوگیری از آسیب دیدن پوشش ایزوله کف سرویس های بهداشتی ،  از چسب آکواریوم استفاده گردد.
6-از بکاربردن سیمان،انواع ملات و یا چسب های دیگر جدا خود داری شود.
7-شیلنگ شیر پیسوار را به توالت فرنگی وصل نمایید.
تذکر:
مکانیزم توالت های فرنگی یک تکه به طور کامل و طبق استانداردهای لازم در محل کارخانه روی محصول نصب گردیده است.ضمنا به منظور بهبود عملکرد مکانیزم سطح آب مخزن نیز تنظیم شده است.
8-برای اطمینان از صحت نصب توالت فرنگی ،مقداری تفاله چای را داخل کاسه توالت فرنگی بریزید و شاسی تخلیه را فشار دهید.تمامی محتویات داخل کاسه توالت فرنگی میبایست در یک مرحله تخلیه شود.(این کار را سه مرتبه تکرار کنید.)
9-نصب مکانیزم در توالتهای فرنگی یک تکه توسط افراد مجرب صورت گیرد.
10-مکانیزم انتخاب شده در توالت های فرنگی دوحالته بوده و امکان انتخاب میزان حجم آب مصرفی را در هر بار استفاده برای شما فراهم میسازد.به این صورت که کلید کوچکتر روی درب مربوط به آب کم و کلید بزرگتر مخصوص آب زیاد میباشد.
11-بدنه مکانیزم پس از نصب کامل هم قابلیت چرخش داشته و در صورتی که پیچ های شاسی به طور مناسب روی بدنه قرار نگرفته،می توان با چرخش مورد نیاز آنرا در وضعیت مناسب خود قرار داد.
12-ارتفاع پیچ های شاسی روی درب از اهمیت خاصی به جهت تخلیه مطلوبتر برخوردار بوده به گونه ای که اگر طول آن بلند باشد کلید شاسی سفت بوده و به آسانی پایین نمی رود از طرفی تخلیه آب مخزن به طور خودکار انجام میگیرد.
13-اگر طول میله یا پیچ شاسی کوتاه باشد فشار لازم جهت تخلیه کامل آب را نداشته و مکانیزم خوب عمل نمیکند در چنین وضعیتی می بایست ارتفاع پیچ را با چرخاندن به سمت چپ وراست یا کوتاه کردن ،بالا پایین نمایید تا میزان دلخواه بدست آید.
14- فلوتر قابلیت بالا و پایین رفتن داشته و می توانید میزان آب مورد نیاز را تنظیم نمایید.
درصورتیکه که فلوتر در حالت قفل قرار نگیرد،پس از نصب و آبگیری مخزن،خود بخود بالا آمده و آب از مخزن سرریز میشود.
تنظیم طول میله شاسی و سطح آب مورد نیاز جهت تخلیه مناسب،در کارخانه انجام میگیرد

 
فرم تماس با شرکت

گواهی نامه ها